FUNDACJA

Fundacja Instytut Profilaktyki i Leczenia Nowotworów Zwierząt powstała w 2019 roku z potrzeby szerzenia wiedzy w dziedzinie onkologii wśród lekarzy weterynarii, studentów weterynarii i właścicieli zwierząt oraz pomaganiu wszystkim zwierzętom w przejściu przez trudny czas choroby.

Dane fundacji:
Fundacja Instytut Profilaktyki i Leczenia Nowotworów Zwierząt
Ul. Fort Służew 3/55, 02-787 Warszawa

KRS: 0000826623,
REGON: 385495960,
NIP: 9512497451
Nr konta mBank: 62 1140 2004 0000 3302 7981 5776

Polityka prywatności

Jesteśmy nauczycielami akademickimi z dużym stażem i dzięki wiedzy zdobytej za granicą, badaniom naukowym i klinicznym prowadzonych z pasją przez nas, staramy się ukształtować nowy poziom nauczania w zakresie onkologii weterynaryjnej. Jesteśmy zawsze otwarci aby pomóc młodym adeptom w trudnej sztuce jaką jest onkologia.

Staramy się swoją wiedzą i zaangażowaniem wspomagać schroniska i przytuliska dla zwierząt, które często nie posiadają wystarczających funduszy, aby przeprowadzić odpowiednią diagnostykę czy wprowadzić najlepsze leczenie swoich pupili. Często jest to jedyna opcja na wyleczenie!
Wielokrotnie w przeszłości pomagaliśmy zwierzętom, które zmagały się z nowotworami, które z różnych przyczyn znalazły się w schronisku dla zwierząt. Z tych tytułów nigdy nie pobieramy opłat.

Nieodpłatnie pomagamy również właścicielom zwierząt potrzebującym natychmiastowych porad i konsultacji, którzy mają problem tu i teraz, a często umówieni są na odległe wizyty u onkologa zwierzęcego. Dopóki wystarczy nam czasu i sił, będziemy to robić nadal! Konsultacje tego typu, choć nigdy nie zastąpią badania klinicznego u lekarza weterynarii, są często swoistym drogowskazem, który rozwiewa wątpliwości dotyczące stosowanych metod leczniczych, potrafi przyspieszyć drogę do uzyskania odpowiedzi z jakim nowotworem mamy do czynienia i jak go pokonać.

Jeśli chcesz nas wspomóc i nasze działania, jeśli uważasz je za ważne – wpłać datek na konto.

Dzięki tym darowiznom będziemy mogli pomóc jeszcze większej liczbie zwierząt cierpiącym na nowotwór.

Darowizny przeznaczamy głównie na leki przeciwnowotworowe dla zwierząt w schroniskach/przytuliskach ale również opłacamy koszty ich zabiegów chirurgicznych.