Jesteśmy dla Ciebie.

O Szkoleniu

Co i Jak?

To intensywne szkolenie obejmuje 2 pełne dni w którym opowiemy o podstawach prężnie rozwijającej się dziedziny medycyny jaką jest onkologia oraz samej patogenezie nowotworzenia, najczęściej pojawiających się nowotworach w praktyce klinicznej, lekach używanych w protokołach terapeutycznych jak i lekach nowej generacji, terapiach celowanych, diagnostyce i alternatywnych formach leczenia. Zademonstrujemy praktycznie jak bezpiecznie używać chemioterapeutyków i jak zniwelować zagrożenie z tym związane do minimum. Przedyskutujemy jak rozmawiać z właścicielem zwierzęcia. Omówimy konkretne nowotwory na podstawie przypadków klinicznych.

Dla kogo ? 

Serdecznie zapraszamy wszystkich lekarzy weterynarii oraz studentów medycyny weterynaryjnej, którzy chcieliby zgłębić swoją wiedzę w dziedzinie onkologii. 

Gdzie?

Trening odbywa się u Państwa w gabinecie/klinice w systemie weekendowym – sobota/niedziela.  Z praktycznego punktu widzenia jest to najwygodniejsza forma dla Państwa ze względu na możliwość faktycznej ewaluacji warunków technicznych i dostosowania tego szkolenia w konkretnym miejscu. Cyklicznie prowadzimy również szkolenia w profesjonalnej sali konferencyjnej.

 

Zobacz najbliższe terminy szkoleń

Sprawdź jakie szkolenia bezpośrednie oferujemy w najbliższych tygodniach lub odwiedź naszą platformę e-learnignową.