Najbliższe szkolenia:

Karkonoskie spotkanie dermatologiczne

Szklarska Poręba, 8 – 10.04.2022 r.

Zagadnienia i diagnostyka różnicowa omawiane będą w dużej części na przypadkach klinicznych z naszej praktyki z aktywnym udziałem uczestników. Chcemy przekazać użyteczne wskazówki i triki,  które pozwolą wam postawić trafną diagnozę i poprowadzić leczenie najczęstszych przypadków skórnych.

Zobacz więcej >>

Karkonoski Kurs Cytologii Weterynaryjnej

Szklarska Poręba, 16 – 18.09.2022 r.

Podczas zajęć opowiemy Wam o najważniejszych aspektach oceny cytologicznej preparatów w chorobach onkologicznych małych zwierząt. Podzielimy się naszymi wskazówkami oraz pokażemy jak skutecznie przeprowadzić biopsję i przygotować materiał do oceny mikroskopowej. Podczas zajęć praktycznych wspólnie ocenimy nawet kilkaset preparatów.

Zobacz więcej >>

Masterclasses - Patologia Kliniczna

Szklarska Poręba, 23 – 27.05.2022 r.

Podczas tego intensywnego szkolenia przedstawimy najważniejsze aspekty dotyczące patologii klinicznej w weterynarii. Praktyczne Masterclasses obejmują najważniejsze elementy cytologii, hematologii oraz parazytologii, stanowiąc potężną dawkę wiedzy niezbędną dla każdego lekarza weterynarii!

Zobacz więcej >>

Karkonoski Kurs Ultrasonografii Weterynaryjnej

Szklarska Poręba, 21-23.10.2022r. 

W nieszablonowy sposób omówimy zagadnienia z zakresu USG jamy brzusznej, łatwego wykorzystania ultrasonografii w szybkich badaniach w stanach nagłych czy w monitorowaniu biopsji. Zajęcia praktyczne pozwolą Państwu utrwalić zdobytą wiedzę, a także zdobyć niezbędne doświadczenia, bez których nauka ultrasonografii nie może się obyć.

Zobacz więcej >>

Karkonoski Kurs Onkologii Weterynaryjnej

JUŻ WKRÓTCE WIĘCEJ INFO!

Podczas szkolenia podzielimy się z Państwem naszym doświadczeniem i sekretami dotyczącymi terapii przeciwnowotworowych i komunikacji z właścicielem zwierzęcia.

Zobacz więcej >>

O szkoleniach

Prowadzimy wyjątkowe na polskim rynku szkolenia z zakresu medycyny weterynaryjnej, ze szczególnym uwzględnieniem onkologii.
Stawiamy na najwyższy profesjonalizm i najnowocześniejszą wiedzę, dlatego współpracujemy tylko z najlepszymi wykładowcami.
Gwarantujemy, że z nami zdobędą Państwo zarówno wiedzę teoretyczną, jak również praktyczne doświadczenie.
Wiemy, jak ważna w osiągnięciu sukcesu w nauce jest dobra atmosfera, dlatego podczas wszystkich kursów jesteśmy wciąż do Państwa dyspozycji zarówno podczas zajęć jak i wspólnych wieczornych spotkań.

Dla kogo? 

Serdecznie zapraszamy wszystkich lekarzy weterynarii, którzy chcieliby zgłębić swoją wiedzę w dziedzinie onkologii. 

Gdzie?

Szkolenia bezpośrednie odbywają się w Szklarskiej Porębie (woj. dolnośląskie), w nowo wybudowanym obiekcie, wyposażonym w profesjonalną salę kongresową.  Istnieje możliwość zakwaterowania w obiekcie.

Cyklicznie prowadzimy również otwarte szkolenia weekendowe w atrakcyjnych lokalizacjach w Polsce. 

Archiwum

szkoleń:

Wczesne wykrywanie nowotworów

Diagnostyka nowotworów na podstawie klasycznych przypadków klinicznych. Omówienie technik obrazowania, analiza wyników krwi. Prawidłowe przeprowadzenie biopsji.  Proces szybkiego reagowania od wykrycia procesu nowotworowego do wdrożenia optymalnego leczenia. 

31 maja 2019

Chemioterapia w Twoim gabinecie

Wprowadzenie do onkologii medycznej (medical oncology). Omówienie głównych grup chemioterapeutyków i określonych protokołów w leczeniu nowotworów. Jak zacząć i jak przeprowadzić wlew dożylny. Bezpieczeństwo w Twoim gabinecie. Rozmowa z właścicielem – punkt krytyczny.

6 lipca 2019

Podstawy onkologii medycznej

W programie m.in. chemioterapia terapeutyczna i paliatywna. Omówienie głównych grup chemioterapeutyków i określonych protokołów w leczeniu nowotworów. Syndrom paraneoplastyczny. Częste problemy po chemioterapii i skuteczne metody walki z nimi. Leki nowej generacji. 

10 sierpnia 2019

Konsultacje onkologiczne w Twojej klinice.

Istnieje możliwość prowadzenia konsultacji onkologicznych w Twojej klinice na terenie Warszawy i Poznania.